Depo Modülü

Depo Modülü

Depo Listesi içerisinde sistemde kayıtlı olan Depo Adı, İl, Adres, Görevli ve yapılabilecek işlemler görüntülenmektedir.

Depo Detayları içerisinde ilgili depo için detaylı bilgiler içermekte olup, Depo İşlemleri, Özel Stok ve Rapor ve Ürün İşlemleri düzenlenebilmektedir.

Depo İşlemleri içerisinde Başka Depodan Ürün Talebi Oluşturma işlemi yapılabilmektedir.

Depo işlemleri içerisinde Depo Düzenleme ile ilgili deponun düzenlemesinın yapılması ve Depo Sorumlusu olan personelleri görüntülenebilmektedir.

Depo işlemleri içerisinde Satın Alma Talebi Aç işlemi ile gerekli malzeme ile ilgili poz no, poz adı, tip, adet ve talep numarası ile satın alma departmanına isteğin iletilmesi işlemi yapılmaktadır.

Özel Stok ve Rapor içerisinde özel olarak seçilmiş stokların kayıtları, depo stok raporları ile depo türüne göre verilerin listelenmesi yapılabilmektedir.

Ürün İşlemleri içerisinde; yeni giriş ekle, yeni çıkış ekle, yeni iade ekle, yeni transfer ekle ve tüm ekstra ürün işlemleri yapılabilmektedir.

Depo Listesi içerisinde Manuel Stok Bilgisi içerisinde Parça ile ilgili detayların girilmesi gerçekleştirilebilmektedir.

Depo İşlemlerinin Makara Stoğu içerisinde ilgili depo için ürün işlemleri gerçekleştirme, makara stok raporları, satın alma talebi açma, makara raporları ve sıfırlanan makara raporları ve güncelleme ile ilgili işlemlerin yapılması ve görüntülenmesi gerçekleştirilir.

Depo Ekle içerisinde Depo Adı, Depo İli, Ürünlerin ilgili depoya otomatik eklenmesi talimatının verilmesi, Alt Depo olup olmadığı hakkında bilgi girilmesi ve adres bilgilerinin girilmesi içermektedir.